Skalpele jednorazowe

Skalpele standardowe, a także z dodatkową osłoną z tworzywa sztucznego oraz sterylne skalpele jednorazowe Sabre zapewniają łatwość w użytkowaniu w wielu przypadkach - na oddziałach szpitalnych, izbach przyjęć czy też podczas akcji ratunkowych wykonywanych przez zespoły ratunkowe. Skalpele z osłoną z tworzywa sztucznego, jak również noże jednorazowego użytku typu 'Minor', są dostępne w niesterylnych opakowaniach zbiorczych i bardzo często wchodzą w skład wyposażenia wózków i zestawów ratownictwa medycznego.

Minor

Niesterylne, jednorazowe skalpele z osłoną Minor, wyposażane w ostrza 10, 10A, 11, 15, 15A lub 15C, są nieodłączną częścią wyposażenia szpitalnego i zestawów ratunkowych. Dostępne w opakowaniach po 10 sztuk lub zbiorczych pudełkach po 100 sztuk. (Osłona ochronna skalpeli Minor nie jest kompatybilna ze standardowymi zestawami ostrze+rękojeść)

Go to product >

Skalpele z wysu

Skalpele z wysuwanym ostrzem firmy Swann-Morton spełniają wszystkie normy dotyczące bezpiecznego przekazywania narzędzi medycznych obowiązujące na salach operacyjnych.

Go to product >

Sabre

Jednorazowe sterylne skalpele chirurgiczne Sabre są wyposażone w ostrza B/23 Sabre, D15 Sabre oraz E/11 Sabre.

Go to product >

< Powrót do grupy produktów

Ta strona jest dostępna w kilku językach. Aktualnie oglądasz Polish

English French German Spanish Chinese