Post Mortem

Zarówno grupa PM40, zawierająca mocowane wkrętem ostrza wykonane ze wzmocnionej stali nierdzewnej, jak i grupa PM60, wyposażona w standardowe mocowania, posiadają zaokrąglone ostrza, które chronią przed przypadkowymi przecięciami i skaleczeniami.

Wszechstronna grupa noży, przeznaczona dla osób wykonujących zabiegi z zakresu autopsji, histopatologii, a także innych procedur pośmiertnych.

Post Mortem

Niesterylny, jednorazowy skalpel Post-Mortem jest wyposażony w łatwo usuwalną osłonkę, która zmniejsza ryzyko przypadkowych skaleczeń oraz pozwala na szybką i bezproblemową utylizację skalpela.

Go to product >

PM40

To wytrzymałe ostrze do wykonywania zabiegów pośmiertnych Post Mortem pasuje do rękojeści PM40 Nierdzewne, PM40 Standard oraz PM40 Plated.

Go to product >

PM40B

Wytrzymałe ostrze, używane do procedur pośmiertnych. Jego zaokrąglona końcówka minimalizuje możliwość wystąpienia przypadkowych urazów i przecięć. Może być używane z rękojeściami z serii PM40

Go to product >

PM40H

Rękojeść PM 40, dostępna z lub bez charakterystycznej niebieskiej nakładki, posiada wytrzymałe mocowanie śrubowe i może być używana w połączeniu z ostrzami do patologii PM 40 oraz PM 40B

Go to product >

PM40S/S

Wytrzymała rękojeść ze stali nierdzewnej Post Mortem jest przeznaczona do wykonywania procedur pośmiertnych i autopsyjnych. Pasuje do ostrzy PM40 oraz PM40B.

Go to product >

PM60

Ostrze PM60 jest najcześciej wybieranym ostrzem przez patologów i histopatologów z USA. Używane podczas procedur pośmiertnych i autopsyjnych. Ostrze PM60 jest używane z rękojeścią nr PM8, która posiada mocowanie podobne do tych, jakie można znaleźć na wszystkich standardowych rękojeściach i ostrzach.

Go to product >

PM60B

Ostrze PM60B, zwane w USA jako PM70, posiada zaokrągloną końcówkę zmniejszającą ryzyko przypadkowych urazów i przecięć. Popularne wśród patologów i przedsiębiorców pogrzebowych. Ostrze PM60 jest używane z rękojeścią PM8, która posiada mocowanie podobne do tych, jakie można znaleźć na wszystkich standardowych rękojeściach i ostrzach.

Go to product >

Nr 8

Rękojeść ze stopu niklowego PM 8, ze standardowym mocowaniem ostrzy, jest najczęstszym wyborem wśród patologów z USA.

Go to product >

< Powrót do grupy produktów

Ta strona jest dostępna w kilku językach. Aktualnie oglądasz Polish

English French German Spanish Polish Chinese